Partizan IPO-2SP
Overzicht
Deze Partizan IPO-2SP 4G 2.0 2.8mm 3mp IP Cloud FullHD bullet beveiligingscamera is gemaakt op basis van hightech 1/2,8″ FullHD CMOS-matrix en heeft een resolutie van 3,0 MP.
De beveiligingscamera die gebruikt maakt van 4g communicatie. Een SIM kaart toevoegen van een provider en uw camera is overal bereikbaar via het internet.
Partizan heeft een zeer gebruiksvriendelijke app, die verschillende Europese prijzen heeft gewonnen.
Partizan IPO-2SP 4G 2.0 2.8mm 3mp IP Cloud FullHD bullet beveiligingscamera geeft een duidelijk overzicht van diverse ruimtes en de mogelijkheid om duidelijk gezichten en auto’s vast te leggen.
De lens van 2,8mm zorgt voor een brede kijkhoek. De camera is uitgerust met een infrarood verlichtingssysteem om in volledige duisternis te werken. Objecten tot op een afstand van 30 meter kunnen worden waargenomen.
De behuizing van de security camera is gemaakt van metaal met een hoge mate van bescherming tegen stof en vocht – IP66.
De Partizan IPO-2SP 4G 2.0 2.8mm 3mp IP Cloud FullHD bullet beveiligingscamera kan werken onder verschillende weersomstandigheden met een bedrijfstemperatuur van -40 tot +60° C.
Kenmerken
- Beeldsensor: 1/2,8″ FullHD CMOS
- Resolutie: 3mp (Full HD 1080p). Verbeterde bewaking voor de verschillende ruimtes; gezichten en auto’s zijn duidelijk herkenbaar
- Lens: vaste focus, f=2,8 mm. Brede kijkhoek
- Nachtzicht: Tot 30 meter
- Afmeting: Ø106×60 mm
- Gewicht: 500 gram
- Voeding: DC 12V, 1.0A
- Materiaal behuizing: Metaal
- Behuizing bescherming: IP66. Volledige bescherming tegen stof en vocht. Voor buiten of industrieel gebruik
- Bedrijfstemperatuur: -40 – +60 °C
- Bijkomende voordelen:
- H.265 is een zeer efficiënte video compressietechnologie waarmee u een video met hoge resolutie kunt comprimeren tot een minimale grootte zonder kwaliteitsverlies, wat ruimte op uw harde schijf bespaart
- Ingebouwde waterdichte microfoon
- 4G/3G-ondersteuning
- Ondersteuning voor microSD-kaarten (max. 128Gb). Camera kan video opslaan op MicroSD-kaart (niet meegeleverd) zonder externe recorder
- Ondersteuning van slimme functies: menselijke detectie
- ONVIF 2.4-protocolondersteuning
- Ondersteuning voor mobiele monitoring: iOS en Android
- Mogelijkheid om te werken met de unieke complete cloud opslagoplossing PARTIZAN CLOUD STORAGE
- Toegang op afstand tot het apparaat met Partizan MAC
- 3 jaar garantie
In de doos
- 1 x Partizan IPO-2SP 4G 2.0 2.8mm 3mp IP Cloud FullHD bullet beveiligingscamera
Downloads


