Hikvision DS-KD-TDM
Overzicht
De Hikvision DS-KD-TDM Touch Display Module is een hoogwaardig modulair deurstation voor moderne video-intercomsystemen en beveiligde gebouwtoegang. Het beschikt over een 4-inch IPS touchscreen met 480 x 480 resolutie en een ingebouwde Mifare-kaartlezer voor veilige kaart- en PIN-gebaseerde toegang.
- Modulair deurstation Touch & Display module, montagebeugel niet inbegrepen
- 4-inch touchscreen, IP65 waterdicht, IK8 vandalismebestendig
- Oproep-ID, PIN-code & kaartontgrendeling, contactenlijst & advertentieweergave
- Slaat contactlijst op en doorzoekt deze
- Ondersteunt meerdere talen
De module kan opbouw of inbouw worden gemonteerd en is geschikt voor binnen- en buitengebruik. Het systeem draait op Linux OS met 32 MB ROM en 128 MB RAM, en werkt efficiënt met 12 VDC stroomverbruik <10 W. Dankzij de cascade-interface x2, TF-kaart gereserveerd en 8-bit DIP-switch is verdere uitbreiding mogelijk. De ingebouwde buzzer zorgt voor duidelijke audio-notificaties.
Met de Hikvision DS-KD-TDM Touch Display Module verbetert u de beveiliging van uw gebouw, vereenvoudigt u het bezoekersbeheer en biedt u gemakkelijke toegang via touchscreen, ideaal voor appartementen, kantoren en commerciële gebouwen.